Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

για την εγγραφή των παιδιών σας στο Λύκειο υποβάλλετε Ηλεκτρονική Αίτηση Εγγραφής στην ηλεκτρονική διεύθυνση:

συμπληρώνοντας όλα τα απαραίτητα στοιχεία από σήμερα 18 Ιουνίου 2021 και ώρα 10:00 π.μ. έως και τις 2 Ιουλίου 2021 και ώρα 23:59.

Η ηλεκτρονική αίτηση επέχει θέση υπεύθυνης δήλωσης του ν.1599/1986 (Α΄75). Η Αίτηση υποβάλλεται από τον κηδεμόνα που έχει υπογράψει στη Δήλωση που σας είχαμε δώσει ότι θα κάνει την Ηλεκτρονική Αίτηση στο e-eggrafes. Για την είσοδο στην εφαρμογή e-eggrafes, είναι απαραίτητοι οι κωδικοί ΓΓΠΣ (taxis) του κηδεμόνα.

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ  ΑΠΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 23-6-2021 (ΛΟΓΩ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 22/6/2021 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ) ΕΩΣ  ΚΑΙ ΤΗΝ 01/07 ΑΠΟ 8.30 ΕΩΣ 13.00.

Εγκύκλιος Υ.ΠΑΙ.Θ

Toμείς-Ειδικότητες  ΕΠΑΛ Αχαϊας 2021-2022