1. Αγαπητοί γονείς την Παρασκευή 24 Μαρτίου όλοι οι μαθητές θα προσέλθουν στο σχολείο στις 08:15΄  για να παρακολουθήσουν την σχολική  εορτή. Ώρα αποχώρησης περίπου 10:00 εκτός από τους μαθητές που θα πάρουν μέρος στην κατάθεση στεφάνου.
  2. Οι μαθητές που θα συμμετέχουν  στην κατάθεση στεφάνου θα βρίσκονται όλοι στον χώρο του  σχολείου  στις 09:45΄. Η κατάθεση στεφάνου από το σχολείο μας θα γίνει  μετά την σχολική γιορτή και ώρα 10:30΄ στον χώρο του στρατοπέδου ΚΕΤΧ με την συνοδεία της    καθηγήτριας Μάκη Καλλιόπης.
  3.  Θα πάρουν μέρος οι πρώτες 4 τετράδες των αγοριών και οι πρώτες 4 τετράδες των κοριτσιών από το τμήμα παρέλασης και βέβαια η σημαιοφόρος και οι παραστάτες .Οι μαθητές θα φοράνε τα ρούχα της παρέλασης. Αν κάποια παιδιά συμμετέχουν στην γιορτή θα πρέπει να έχουν μαζί τους τα ρούχα της παρέλασης για να αλλάξουν στο σχολείο.Οι μαθητές που θα συμμετέχουν στην παρέλαση της 25ης Μαρτίου θα πρέπει το Σάββατο 11:30΄να βρίσκονται στην συμβολή των οδών Αγίου Ανδρέου και Ζαΐμη. Η παρέλαση τελειώνει στην εκκλησία του Αγίου Ανδρέα .Τα κορίτσια θα φοράνε μαύρη φούστα , άσπρο πουκάμισο , μαύρα παπούτσια και καλτσόν στο χρώμα του δέρματος. Τα αγόρια θα φοράνε μαύρο παντελόνι , άσπρο πουκάμισο, μαύρα παπούτσια ( τα παπούτσια των αγοριών μπορεί να είναι και μαύρα αθλητικά ).Για οποιοδήποτε πρόβλημα ,μπορείτε να  μου τηλεφωνήσετε στο 6988395868.