Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου στον χώρο του 4ου Γυμνασίου Πάτρας επιμορφωτική συνάντηση γονέων και κηδεμόνων με θέμα: «Για μια καλύτερη επικοινωνία στην οικογένεια σήμερα». Η κοινωνική λειτουργός και επιστημονικά υπεύθυνη του Κέντρου Πρόληψης Αχαΐας “Καλλίπολις” κα  Γιάννα Ζορμπά, απάντησε σε ερωτήματα γονέων και ακολούθησε γόνιμος διάλογος για τα θέματα που απασχολούν σήμερα γονείς και εκπαιδευτικούς.  Ευχαριστούμε θερμά το Κέντρο Πρόληψης Αχαΐας “Καλλίπολις” που ανταποκρίνεται με προθυμία σε κάθε πρόσκληση του σχολείου μας, ώστε γονείς κι εκπαιδευτικοί μαζί να κάνουμε το καλύτερο δυνατό για τους έφηβους μαθητές μας.

IMG 0c6a2d9ecd5e4d47415fa99e7235996d VIMG 3f497b7ede6c4edd3327ad5b73d6a06a V